Delte avskrifter

Liste over døde, 1914-1918

Uxem, Nord, Frankrike
Periode : 1914 - 1918
Last opp : 12. sep. 2018

10 poster

  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    ALEXANDRI
    Fornavn
    Pierre
    Fødselsdato
    02/01/1885
    Fødselssted
    Piana
    Avdeling for fødsel
    Corse
    Militær enhet
    110è RI
    Grad
    Adjudant Chef
    Dødsdato
    28/02/1916
    Dødssted
    Douaumont
    Avdeling for dødsfall
    Meuse
    Merknad
    Mention « Inscription maintenue »
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    BRYGO
    Fornavn
    Georges Joseph
    Fødselsdato
    03/03/1896
    Fødselssted
    Uxem
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    10è RI
    Grad
    Sous-Lieutenant
    Dødsdato
    11/06/1918
    Dødssted
    Tracy le Val
    Avdeling for dødsfall
    Oise
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    GOETGHELUCK
    Fornavn
    Maurice Marcel
    Fødselsdato
    19/09/1897
    Fødselssted
    Warhem
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    119è RI
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    29/07/1917
    Dødssted
    Chemin des Dames
    Avdeling for dødsfall
    Aisne
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    GOMBERT
    Fornavn
    Jules Jérôme Georges
    Fødselsdato
    07/04/1915
    Fødselssted
    Le Bois de la Dame
    Avdeling for fødsel
    Meuse
    Militær enhet
    73è RI
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    07/04/1915
    Dødssted
    Le Bois de la Dame
    Avdeling for dødsfall
    Meuse
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    HERREMAN
    Fornavn
    Rémy Jérémie
    Fødselsdato
    25/02/1884
    Fødselssted
    Killem
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    310è RI
    Grad
    2è classe
    Dødsdato
    24/08/1914
    Dødssted
    Agimont
    Avdeling for dødsfall
    Meuse
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    LIHOUCK
    Fornavn
    Charles Louis
    Fødselsdato
    10/08/1884
    Fødselssted
    Uxem
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    310è RI
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    06/10/1915
    Dødssted
    Souain
    Avdeling for dødsfall
    Marne
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    LOUCHIE
    Fornavn
    Emile Remi
    Fødselsdato
    09/06/1881
    Fødselssted
    Hondschoote
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    33è RI
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    18/09/1914
    Dødssted
    Bethemy
    Avdeling for dødsfall
    Marne
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    NEUT
    Fornavn
    Emile
    Fødselsdato
    01/06/1897
    Fødselssted
    Teteghem
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    66è Bat Chas
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    11/06/1918
    Dødssted
    Le Havre
    Avdeling for dødsfall
    Seine Inferieure
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    ROSSAERT
    Fornavn
    Emile Jérôme
    Fødselsdato
    05/04/1892
    Fødselssted
    Coudekerque
    (
    Coudeckerque
    )
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    27è RA
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    30/08/1917
    Dødssted
    Elverdinghe
    Avdeling for dødsfall
    Belgique
  • Sted, Sogn
    Uxem
    Kommune (underenhet)
    Nord
    Kilde
    19860711/354
    Etternavn
    VANLANDTSCHOOTE
    Fornavn
    Charles Louis
    Fødselsdato
    08/08/1883
    Fødselssted
    Coudekerque
    (
    Coudeckerque
    )
    Avdeling for fødsel
    Nord
    Militær enhet
    298è RI
    Grad
    Soldat
    Dødsdato
    15/10/1916
    Dødssted
    Verdun
    Avdeling for dødsfall
    Meuse